Челик хелиум, челик хелиум Вентилација, морска Одење челик хелиум - Jiulong

Професионална хелиум решение снабдувач. Топ хелиум производител во Кина.

Побара да

Добредојдовте на нашата компанија

за нас

Ningbo Jiulong Машини Производство копродукции, Ltd (NJMM)
е еден од водечките производители од областа на производство на прес-заварени челични хелиум во Кина. Се наоѓа во познатата пристанишниот град -Ningbo.
Таа има удобен сообраќај и се чувствувате локација, со само 30 минути возење до меѓународниот аеродром Ningbo Lishe, а само 25-минутно возење до Ningbo Порт-на познатиот меѓународен морско пристаниште со предност на не-кал, длабоко вода и мраз во текот на годината круг.

 

  • a13f8586
  • f43ae8da1

Последни вести

WhatsApp Онлајн Chat!