зајакнување на обука на заварувач оператор за да го прослават на Г-20

На повод самитот на Г-20 се приближува, на компанијата со цел да се зајакне чувството на квалитетот, подобрување на квалитетот на производот, покани professionanstructor направи професионалниот оперативен обука за оперативците на заварувачи.

 


Време на мислењето: Aug-30-2016
WhatsApp Онлајн Chat!