Добавувач на професионално решение за решетки.Врвен производител на решетки во Кина.

Побарајте нарачка

Добредојдовте во нашата компанија

За нас

Ningbo Jiulong Machinery Manufacturing Co., Ltd (NJMM)
Е еден од водечките производители специјализирани за производство на челична решетка заварена со преса во Кина.Се наоѓа во познатиот пристанишен град - Нингбо.
Има удобен сообраќај и супериорна локација со само 30 минути возење до меѓународниот аеродром Нингбо Лише и само 25 минути возење до пристаништето Нингбо - познатото меѓународно поморско пристаниште со предноста што не се залинува, длабоки води и без мраз цела година круг.

 

  • a13f8586
  • f43ae8da1

Последни вести

WhatsApp онлајн разговор!