Контактирајте не

Jiulong машини (NJMM)

адреса

Jiulong Езеро Индустриска зона, Zhenhai округ, Ning Бо Сити, Жеџијанг, Кина

Е-пошта

SALES@JLGRATING.COM

телефон

(Странски бизнис): 0086-574-86533805 

 (Кина бизнис): 0086-574-8653 3802, 86.533.811

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!