Furnizuesi profesional i zgjidhjes së grilave.Prodhuesi më i mirë i grilave në Kinë.

Kërkoni një porosi

Mirë se vini në kompaninë tonë

Rreth Nesh

Ningbo Jiulong Machinery Manufacturing Co., Ltd (NJMM)
Është një nga prodhuesit kryesorë të specializuar në prodhimin e grilave të çelikut të salduara me shtypje në Kinë.E vendosur në qytetin port të famshëm - Ningbo.
Ka trafik të përshtatshëm dhe vendndodhje superiore me vetëm 30 minuta me makinë deri në Aeroportin Ndërkombëtar Ningbo Lishe dhe vetëm 25 minuta me makinë deri në Portin Ningbo - porti i famshëm detar ndërkombëtar me avantazhin e pa lyerjes, me ujë të thellë dhe pa akull gjatë gjithë vitit. rrumbullakët.

 

  • a13f8586
  • f43ae8da1

Lajmet e fundit

WhatsApp Online Chat!