Hot Dip Galvanized Bar Grating JG303/34.3/100FG factory and manufacturers | Jiulong

Hot Dip Galvanized Bar Grating JG303/34.3/100FG

Përshkrim i shkurtër:


 • Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T
 • port of loading: ningbo
 • delivery time: 10-15days
 • certification: CE,ISO9001-2015,ISO14001 and OHSAS18001
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Mësoni çeliku i bezdisshëm

  Çeliku bezdisshëm Standard

  Çeliku Material Standard Standard Hot galvanizing
  Kinë: YB / T4001.1-2007 Kinë: GB700-2006 Kinë: GB / T13912-2002
  USA: ANSI / NAAMM USA: ASTM (A36) USA: ASTM (A123)
  UK: BS4592 UK: BS4360 (43A) UK: BS729
  Australia: AS1657 Australia: AS3679 Australia: AS1650

  ggb7
  1. Duke pitches bar mund të jetë 12,5-15, 20, 30,32.5,34.3, 40,60mm, e cila 30mm dhe 40mm janë të rekomanduara. 
  2. pitches Cross bar mund të jetë 38,50,60, në 100mm, nga të cilat 50mm dhe 100mm janë të rekomanduara. 
  3. Sign of the shape of bearing bars. F - Plain style (may be omitted in the symbol of steel grating); S - Serrated style; I – I-shape style 
  4. Sign of surface treatment. G - Hot galvanizing (may be omitted in the symbol of steel grating); P - Painted; U – untreated

   

  FUSHAT E APLIKIMIT:
  1. Industria e lehtë kimike / Petro-Kimi / Makineri Kimi / industri tekstile / Port inxhinieri
  2.Oil dhe yndyrat kimi / Zootekni Bujqësi / Kopshtari / industria e çelikut / mbeturinave disposale
  3.Food përpunimit / edukate ujore / industri Fertiliazer / industrisë Phamaceutical / parkingje
  bimët 4.Cement / rafinerinë e naftës / Minierave dhe rafineria / termocentralet / utilties publike
  5.Marine ENGINEERING / industrisë ndërtimin e anijeve / material ndërtimi / projektet e mbrojtjes / projektet e aeroportit
  6.Water të nxjerrë jashtë përdorimit / bimët zeza / Letra dhe industrisë pulpë Ndërtim / industria / industrinë e transportit / industria Automotive
  PËRBASHKËT përdorimet e bezdisshëm:
  Flooring catwalks mezzanines / stolisje shkallë shkel Fencing
  Vault kate bin Ramps Docks Trench mbulon dritare dhe makineri rojet sigurt 
  Entilation racks ekranet Storage pezulluar tavan kullimit pit mbuluar racks lahen  

  Lloji i Steel bezdisshëm

  Krahasimi i Feature:

   ggb2  ggb3  ggb4

  Plain: Një nga më të përdorura bezdisshëm, në dispozicion për dysheme, trotuar, gropë të mbuluar dranage, shkallë shkel, etj gjerësisht

  Dhëmbëzuar: Better pronës kundër rrëshqitjes dhe të sigurisë krahasuar me grilën thjeshtë.

  I-formë: Lighter, më ekonomike dhe praktike krahasuar me grilën thjeshtë.

  TIM20180920172336


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!