GT Trench Cover factory and manufacturers | Jiulong

GT Trench Cover

Përshkrim i shkurtër:


 • Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T
 • port of loading: ningbo
 • delivery time: 10-15days
 • certification: CE,ISO9001-2015,ISO14001 and OHSAS18001
 • Detail Product

  Produkt Tags

  GT Trench Cover

  1.GT llogore mbuluar të përshtatshme për të gjitha Thoes rrugët, të cilat nuk janë të mbushur me njerëz, me përjashtim të autostradës. Shmangia e aring rrezik nga unclosing, kështu vidë duhet të përdoret për fiksimin.
  2.JGxxx / 30/100 përgjithësisht i miratuar, dhe llojet e tjera të gratings gjithashtu duhet të jenë në dispozicion. Grilës me 50mm e bar kryq të përshtatshme për hendek Thoes mbulon përdoret në vend publik. Nëse dhëmbëzuar & I-bar e nevojshme, ajo duhet të jetë objekt i vendimit përfundimtar të bërë nga suppiler & blerësi.

  Mësoni çeliku i bezdisshëm

  Çeliku bezdisshëm Standard

  Çeliku Material Standard Standard Hot galvanizing
  Kinë: YB / T4001.1-2007 Kinë: GB700-2006 Kinë: GB / T13912-2002
  USA: ANSI / NAAMM USA: ASTM (A36) USA: ASTM (A123)
  UK: BS4592 UK: BS4360 (43A) UK: BS729
  Australia: AS1657 Australia: AS3679 Australia: AS1650

  ggb7
  1. Duke pitches bar mund të jetë 12,5-15, 20, 30,32.5,34.3, 40,60mm, e cila 30mm dhe 40mm janë të rekomanduara. 
  2. pitches Cross bar mund të jetë 38,50,60, në 100mm, nga të cilat 50mm dhe 100mm janë të rekomanduara. 
  3. Shenja e formën e bare që mbajnë. F - style Plain (mund të hiqej në simbol të çelikut bezdisshëm); S - style dhëmbëzuar; I - style I-formë 
  4. Sign e trajtimit të sipërfaqes. G - Hot galvanizing (mund të hiqej në simbol të çelikut bezdisshëm); P - Pikturuar; U - paperpunuar

   

  FUSHAT E APLIKIMIT:
  1. Industria e lehtë kimike / Petro-Kimi / Makineri Kimi / industri tekstile / Port inxhinieri
  2.Oil dhe yndyrat kimi / Zootekni Bujqësi / Kopshtari / industria e çelikut / mbeturinave disposale
  3.Food përpunimit / edukate ujore / industri Fertiliazer / industrisë Phamaceutical / parkingje
  bimët 4.Cement / rafinerinë e naftës / Minierave dhe rafineria / termocentralet / utilties publike
  5.Marine ENGINEERING / industrisë ndërtimin e anijeve / material ndërtimi / projektet e mbrojtjes / projektet e aeroportit
  6.Water të nxjerrë jashtë përdorimit / bimët zeza / Letra dhe industrisë pulpë Ndërtim / industria / industrinë e transportit / industria Automotive
  PËRBASHKËT përdorimet e bezdisshëm:
  Flooring catwalks mezzanines / stolisje shkallë shkel Fencing
  Vault kate bin Ramps Docks Trench mbulon dritare dhe makineri rojet sigurt 
  Entilation racks ekranet Storage pezulluar tavan kullimit pit mbuluar racks lahen  

  Lloji i Steel bezdisshëm

  Krahasimi i Feature:

   ggb2  ggb3  ggb4

  Plain: Një nga më të përdorura bezdisshëm, në dispozicion për dysheme, trotuar, gropë të mbuluar dranage, shkallë shkel, etj gjerësisht

  Dhëmbëzuar: Better pronës kundër rrëshqitjes dhe të sigurisë krahasuar me grilën thjeshtë.

  I-formë: Lighter, më ekonomike dhe praktike krahasuar me grilën thjeshtë.

  TIM20180920172336


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!