GU Trench Cover factory and manufacturers | Jiulong

GU Trench Cover

Përshkrim i shkurtër:


 • Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T
 • port of loading: ningbo
 • delivery time: 10-15days
 • certification: CE,ISO9001-2015,ISO14001 and OHSAS18001
 • Detail Product

  Produkt Tags

  GU Trench Cover

  Referojuni zakon më gojë pa buzë të bërë nga betoni, ajo do të jetë më e thjeshtë dhe të kursimit, në mënyrë që ajo ka nevojë për të bërë një zakon të veçantë të trench.The çeliku kënd është sugjeruar që të ndërtohet në buzë të lartë të kanalit si ngarkesa është në varg ndërmjet T-6 T-14. Blloqet prefab ndërtimit të mbuluar llogore GU është gjithashtu në dispozicion për të bërë gropën të cilat mund të parandaluar ujë të ndotur të rridhte në tokë. Por GU llogore mbuluar vetëm i përshtatshëm për hendek anë, kur një makinë apo kamion duhet të kalojnë atë.
  Klasa e ngarkimit për kullimin Hendekut / Pit Cover

  Class i ngarkesës

  Plotësisht Laden (kg)

  Back Load Single-wheel (KN)

  Zona rrotë presion a x b (mm2)

  T-25

  25,000

  100

  200 x 500

  T-20

  20,000

  80

  200 x 500

  T-14

  14,000

  56

  200 x 500

  T-6

  6,000

  24

  200 × 240

  T-2

  2,000

  8

  200 x 160

  Mësoni çeliku i bezdisshëm

  Çeliku bezdisshëm Standard

  Çeliku Material Standard Standard Hot galvanizing
  Kinë: YB / T4001.1-2007 Kinë: GB700-2006 Kinë: GB / T13912-2002
  USA: ANSI / NAAMM USA: ASTM (A36) USA: ASTM (A123)
  UK: BS4592 UK: BS4360 (43A) UK: BS729
  Australia: AS1657 Australia: AS3679 Australia: AS1650

  ggb7
  1. Duke pitches bar mund të jetë 12,5-15, 20, 30,32.5,34.3, 40,60mm, e cila 30mm dhe 40mm janë të rekomanduara. 
  2. pitches Cross bar mund të jetë 38,50,60, në 100mm, nga të cilat 50mm dhe 100mm janë të rekomanduara. 
  3. Shenja e formën e bare që mbajnë. F - style Plain (mund të hiqej në simbol të çelikut bezdisshëm); S - style dhëmbëzuar; I - style I-formë 
  4. Sign e trajtimit të sipërfaqes. G - Hot galvanizing (mund të hiqej në simbol të çelikut bezdisshëm); P - Pikturuar; U - paperpunuar

   

  FUSHAT E APLIKIMIT:
  1. Industria e lehtë kimike / Petro-Kimi / Makineri Kimi / industri tekstile / Port inxhinieri
  2.Oil dhe yndyrat kimi / Zootekni Bujqësi / Kopshtari / industria e çelikut / mbeturinave disposale
  3.Food përpunimit / edukate ujore / industri Fertiliazer / industrisë Phamaceutical / parkingje
  bimët 4.Cement / rafinerinë e naftës / Minierave dhe rafineria / termocentralet / utilties publike
  5.Marine ENGINEERING / industrisë ndërtimin e anijeve / material ndërtimi / projektet e mbrojtjes / projektet e aeroportit
  6.Water të nxjerrë jashtë përdorimit / bimët zeza / Letra dhe industrisë pulpë Ndërtim / industria / industrinë e transportit / industria Automotive
  PËRBASHKËT përdorimet e bezdisshëm:
  Flooring catwalks mezzanines / stolisje shkallë shkel Fencing
  Vault kate bin Ramps Docks Trench mbulon dritare dhe makineri rojet sigurt 
  Entilation racks ekranet Storage pezulluar tavan kullimit pit mbuluar racks lahen  

  Lloji i Steel bezdisshëm

  Krahasimi i Feature:

   ggb2  ggb3  ggb4

  Plain: Një nga më të përdorura bezdisshëm, në dispozicion për dysheme, trotuar, gropë të mbuluar dranage, shkallë shkel, etj gjerësisht

  Dhëmbëzuar: Better pronës kundër rrëshqitjes dhe të sigurisë krahasuar me grilën thjeshtë.

  I-formë: Lighter, më ekonomike dhe praktike krahasuar me grilën thjeshtë.

  TIM20180920172336


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!