GU Trench Cover factory and manufacturers | Jiulong

GU Trench Cover

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

GU Trench Cover

Referojuni zakon më gojë pa buzë të bërë nga betoni, ajo do të jetë më e thjeshtë dhe të kursimit, në mënyrë që ajo ka nevojë për të bërë një zakon të veçantë të trench.The çeliku kënd është sugjeruar që të ndërtohet në buzë të lartë të kanalit si ngarkesa është në varg ndërmjet T-6 T-14. Blloqet prefab ndërtimit të mbuluar llogore GU është gjithashtu në dispozicion për të bërë gropën të cilat mund të parandaluar ujë të ndotur të rridhte në tokë. Por GU llogore mbuluar vetëm i përshtatshëm për hendek anë, kur një makinë apo kamion duhet të kalojnë atë.
Klasa e ngarkimit për kullimin Hendekut / Pit Cover

Class i ngarkesës

Plotësisht Laden (kg)

Back Load Single-wheel (KN)

Zona rrotë presion a x b (mm2)

T-25

25,000

100

200 x 500

T-20

20,000

80

200 x 500

T-14

14,000

56

200 x 500

T-6

6,000

24

200 × 240

T-2

2,000

8

200 x 160

Mësoni çeliku i bezdisshëm

Çeliku bezdisshëm Standard

Çeliku Material Standard Standard Hot galvanizing
Kinë: YB / T4001.1-2007 Kinë: GB700-2006 Kinë: GB / T13912-2002
USA: ANSI / NAAMM USA: ASTM (A36) USA: ASTM (A123)
UK: BS4592 UK: BS4360 (43A) UK: BS729
Australia: AS1657 Australia: AS3679 Australia: AS1650

ggb7
1. Duke pitches bar mund të jetë 12,5-15, 20, 30,32.5,34.3, 40,60mm, e cila 30mm dhe 40mm janë të rekomanduara. 
2. pitches Cross bar mund të jetë 38,50,60, në 100mm, nga të cilat 50mm dhe 100mm janë të rekomanduara. 
3. Shenja e formën e bare që mbajnë. F - style Plain (mund të hiqej në simbol të çelikut bezdisshëm); S - style dhëmbëzuar; I - style I-formë 
4. Sign e trajtimit të sipërfaqes. G - Hot galvanizing (mund të hiqej në simbol të çelikut bezdisshëm); P - Pikturuar; U - paperpunuar

 

FUSHAT E APLIKIMIT:
1. Industria e lehtë kimike / Petro-Kimi / Makineri Kimi / industri tekstile / Port inxhinieri
2.Oil dhe yndyrat kimi / Zootekni Bujqësi / Kopshtari / industria e çelikut / mbeturinave disposale
3.Food përpunimit / edukate ujore / industri Fertiliazer / industrisë Phamaceutical / parkingje
bimët 4.Cement / rafinerinë e naftës / Minierave dhe rafineria / termocentralet / utilties publike
5.Marine ENGINEERING / industrisë ndërtimin e anijeve / material ndërtimi / projektet e mbrojtjes / projektet e aeroportit
6.Water të nxjerrë jashtë përdorimit / bimët zeza / Letra dhe industrisë pulpë Ndërtim / industria / industrinë e transportit / industria Automotive
PËRBASHKËT përdorimet e bezdisshëm:
Flooring catwalks mezzanines / stolisje shkallë shkel Fencing
Vault kate bin Ramps Docks Trench mbulon dritare dhe makineri rojet sigurt 
Entilation racks ekranet Storage pezulluar tavan kullimit pit mbuluar racks lahen  

Lloji i Steel bezdisshëm

Krahasimi i Feature:

 ggb2  ggb3  ggb4

Plain: Një nga më të përdorura bezdisshëm, në dispozicion për dysheme, trotuar, gropë të mbuluar dranage, shkallë shkel, etj gjerësisht

Dhëmbëzuar: Better pronës kundër rrëshqitjes dhe të sigurisë krahasuar me grilën thjeshtë.

I-formë: Lighter, më ekonomike dhe praktike krahasuar me grilën thjeshtë.

TIM20180920172336


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!