Railing & Stanchion fabrika dhe prodhuesit |Jiulong

Kangjella & Stanchion

Përshkrim i shkurtër:


 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • portin e ngarkimit:ningbo
 • Koha e dërgimit:10-15 ditë
 • certifikim:CE,ISO9001-2015,ISO14001 dhe OHSAS18001
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Sipaste YB/T4001.2-2007, kangjella me top të përbashkët Jiulong është projektuar nga ne.Q235 ose çeliqe të tjera të thjeshta janë në dispozicion, dhe galvanizimi me zhytje të nxehtë është për trajtimin e sipërfaqes.Me qëndrueshmëri, instalim të përshtatshëm, pamje elegante dhe veti të mira anti-korrozive që përfitojnë nga zinkimi me zhytje të nxehtë.Përdoret gjerësisht në kantieret e anijeve, urat, termocentralet, petrokimikatet, punimet e hekurit dhe çelikut, impianti i trajtimit të ujërave të zeza, ujësjellësit, kopshtet, rrugët komunale, aeroportet, skelat.Etj. Produktet mund të prodhohen sipas kërkesave dhe specifikimeve të klientëve.

  Trajtim sipërfaqësor

  Për sa i përket trajtimit sipërfaqësor, janë në dispozicion ato të galvanizuara, të lyera dhe të patrajtuara, nga të cilat rekomandohet zinkimi me zhytje të nxehtë.

  Lloji i Jiulong DrejtStanchion

  18 llojet e mëposhtme të shtyllave vertikale mund të prodhohen për klientët.

  lg2

  Forma e Boradit Bazë

  Mbulesa e gropës së kullimit GM përgjithësisht e bërë nga grila me 50 mm hapje tërthore për të rritur rezistencën ndaj goditjes.

  lg3

  Marrëdhënia midis parmakut dhe shtyllës së drejtë

  Posto

  Kangjella

  Diametri i topit Diametri i postës Lloji i parmakut Lloji i levës tërthore
  66 42.3 33,5×3,25 L=6000mm 26,8×2,75 L=6000mm
  78 48 42,3×3,25 L=6000mm 33,5×3,25 L=6000mm

  lg4

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • WhatsApp Online Chat!