STAINLESS STEEL GRATING factory and manufacturers | Jiulong

Çelik bezdisshëm

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Mësoni çeliku i bezdisshëm

Çeliku bezdisshëm Standard

Çeliku Material Standard Standard Hot galvanizing
Kinë: YB / T4001.1-2007 Kinë: GB700-2006 Kinë: GB / T13912-2002
USA: ANSI / NAAMM USA: ASTM (A36) USA: ASTM (A123)
UK: BS4592 UK: BS4360 (43A) UK: BS729
Australia: AS1657 Australia: AS3679 Australia: AS1650

ggb7
1. Duke pitches bar mund të jetë 12,5-15, 20, 30,32.5,34.3, 40,60mm, e cila 30mm dhe 40mm janë të rekomanduara. 
2. pitches Cross bar mund të jetë 38,50,60, në 100mm, nga të cilat 50mm dhe 100mm janë të rekomanduara. 
3. Shenja e formën e bare që mbajnë. F - style Plain (mund të hiqej në simbol të çelikut bezdisshëm); S - style dhëmbëzuar; I - style I-formë 
4. Sign e trajtimit të sipërfaqes. G - Hot galvanizing (mund të hiqej në simbol të çelikut bezdisshëm); P - Pikturuar; U - paperpunuar

 

FUSHAT E APLIKIMIT:
1. Industria e lehtë kimike / Petro-Kimi / Makineri Kimi / industri tekstile / Port inxhinieri
2.Oil dhe yndyrat kimi / Zootekni Bujqësi / Kopshtari / industria e çelikut / mbeturinave disposale
3.Food përpunimit / edukate ujore / industri Fertiliazer / industrisë Phamaceutical / parkingje
bimët 4.Cement / rafinerinë e naftës / Minierave dhe rafineria / termocentralet / utilties publike
5.Marine ENGINEERING / industrisë ndërtimin e anijeve / material ndërtimi / projektet e mbrojtjes / projektet e aeroportit
6.Water të nxjerrë jashtë përdorimit / bimët zeza / Letra dhe industrisë pulpë Ndërtim / industria / industrinë e transportit / industria Automotive
PËRBASHKËT përdorimet e bezdisshëm:
Flooring catwalks mezzanines / stolisje shkallë shkel Fencing
Vault kate bin Ramps Docks Trench mbulon dritare dhe makineri rojet sigurt 
Entilation racks ekranet Storage pezulluar tavan kullimit pit mbuluar racks lahen  

Lloji i Steel bezdisshëm

Krahasimi i Feature:

 ggb2  ggb3  ggb4

Plain: Një nga më të përdorura bezdisshëm, në dispozicion për dysheme, trotuar, gropë të mbuluar dranage, shkallë shkel, etj gjerësisht

Dhëmbëzuar: Better pronës kundër rrëshqitjes dhe të sigurisë krahasuar me grilën thjeshtë.

I-formë: Lighter, më ekonomike dhe praktike krahasuar me grilën thjeshtë.

TIM20180920172336


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!